Zveme vás na konferenci Sociální podnikání

 

KOUS Vysočina, z.s.

Vás srdečně zve na konferenci na téma

Sociální podnikání

pod záštitou MUDr. Víta Kaňkovského, poslance a místopředsedy Výboru pro sociální politiku PS PČR a Mgr. Pavla Fraňka, 1. náměstka hejtmana Kraje Vysočina

 

12. května 2017, 9.00 – 14.00 hodin
místo konání: Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava, konferenční sál B16

 

Smyslem konference je přiblížit filozofii a možnosti sociálního podnikání. Dozvíte se informace o různých formách podpory sociálních podniků, které můžete využít pro zahájení vlastního sociálního podnikání nebo jaké výhody má využívání produktů a služeb od sociálních firem a také, co již sociální podniky na Vysočině nabízejí.

Čeká vás mimořádné setkání s člověkem, který vrátil život do téměř zaniklé obce Neratov v Orlických horách, Mons. Josefem Suchárem. Byl to právě on, kdo spolu s mnoha dalšími pomocníky vybudoval komunitu a fungující podnik. Více se o něm dočtete např. zde: http://17vyjimecnych.forbes.cz/11-josef-suchar

Představí se vám některé sociální podniky Kraje Vysočina jako např. Semitam, s.r.o., Havlíčkův Brod, Fokus Vysočina, z.ú., Ptl s.r.o., Senožaty, Vrátka, z.s., Třebíč či Chaloupky, o.p.s.

 

Konference je určena starostům, radním a zastupitelům obcí, pracovníkům neziskových organizací, představitelům církví, majitelům a manažerům firem, zástupcům existujících sociálních podniků a všem těm, kteří se chtějí o problematice sociálního podnikání dozvěděli více.

 

Svou účast na konferenci potvrďte do 9. května 2017 na e-mail: koordinator@kous.cz nebo na tel.: 605 157 161.

Konference se uskuteční v rámci projektu „KOUSek po KOUSku k profesionalizaci“, registrační číslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/99_041/0002740, je financován Evropskou Unií.

Konference Sociální podnikání_pozvánka

Comments are closed