Nově na webu i ve zpravodaji

2. burdaLetošní únor se stává v činnosti KOUS důležitým měsícem. KOUS totiž výrazně mění své působení ve virtuálním prostoru. Velmi výrazným způsobem měníme webové stránky i mailový zpravodaj. Jistě jste si také všimli, že již nějakou dobu působíme i na facebooku.

Velmi dobře si uvědomujeme, že informovanost a propagace, především ta on-line, jsou v dnešním světě zásadní. Naší snahou je proto především jisté odlehčení a „zmodernění“ komunikace směrem k členům KOUS i k dalším neziskovkám i našim partnerům a veřejnosti. Změny jsou vidět na první pohled, ale celá řada z nich, těch technických,  je očím skryta.

Novou podobu dostává i náš pravidelný Zpravodaj. Ten budete dostávat častěji a bude mnohem více provázán s webovou stránkou. Zároveň, přímo na webu, umožňujeme komukoli se k odběru zpravodaje přihlásit.

Věříme, že všechny tyto změny povedou k většímu otevření KOUSu veřejnosti. Pochopitelně ale směřují i ke členským organizacím. Pokud vše poběží jak má, a já věřím, že ano, budete informace dostávat dříve a v mnohem modernější podobě.

Ale není to jen o nás. Pomoci můžete o vy. Jak? Moc nám pomohou dvě snadné věci. „Lajkněte“ naši facebookou stránku. Na mailovou adresu zpravodaj@kous.cz posílejte vaše tiskové zprávy, pozvánky, na akce, informace z vaší činnosti, fotky… Využijte možnosti propagace a publicity svých aktivit.

Web i Zpravodaj totiž slouží především vám.

Jan Burda

Comments are closed