Jubilejní Region tančí 2017!

Hodina H slaví v roce 2017 15 let a 15 let slaví i akce Region tančí! Jubilejní Region tančí 2017 se bude konat v pátek 2. 6. 2017 v KD Máj v Pelhřimově. Hodina H připravila pro tento rok mnoho překvapení, speciálních hostů. To hlavní však bude jako každý rok – tanec, hudba, zábava!

Region tančí je již tradiční regionální nesoutěžní taneční přehlídkou, kterou pořádá pelhřimovská organizace Hodina H. Na akci se představí nejrůznější taneční kroužky, skupiny, kluby z celého Kraje Vysočina a k vidění jsou nejrůznější taneční styly od standardních tanců přes břišní tance až po street dance.

Letošní 15. ročník doplní  koncert kapely Perutě s Milanem Peroutkou, kterého jistě znáte z televizní show Tvoje tvář má známý hlas, exotické tance zatancuje s brazilským tanečníkem Veronika Lálová známá z televizních obrazovek z pořadu StarDance, rozjede to se svou taneční skupinou Filip Jankovič a Máka z BDS Company. Tradiční program plný vystoupení tanečníků všech stylů, věkových kategorií společně s hosty a doprovodnými aktivitami pro děti a mládež obohatí i několik novinek.

POSTER HODINA H 2017

Celá akce začne na náměstí různými workshopy, do kterých se může kdokoliv zapojit. Vyzkoušet si tak všichni mohou v pátek od 11:30 na Masarykově náměstí v Pelhřimově africké tance, lidové tance, různé veselé jednoduché tance z různých zemí nebo street dance. Workshopy budou probíhat 45 minut a pak všechny čeká krátké překvapení a hned poté  společně bublinkovým průvodem spojeným s celosvětovou kampaní Bubble parade z pelhřimovského náměstí až do Kulturního domu Máj.

A taneční show může začít! Ve 13 hodin zazní první přivítání, první tóny a už to pojede ve velkém stylu! Nezapomeňte, pátek 2. 6. 2017 v 11:30 na náměstí nebo ve 13:00 v KD Máj Pelhřimov! Těšíme se na vás!

 

Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

Eva Havlíčková

Comments are closed