Akce „Přijďte na koncert, pomůžete“ láká všechny věkové kategorie

První zářijovou sobotu se v jihlavském letním amfiteátru uskuteční již šestnáctý ročník dvanáctihodinové akce Přijďte na koncert, pomůžete. Podpořena bude Adapta, odlehčovací služba Oblastní charity Jihlava.

Hlavním organizátorem tohoto benefičního koncertu jihlavských kapel je promotérská agentura AlternativaPro. Vystoupí skupina Marabu, Major Major, Vigo, Autobus, Devět životů, Nádech a další.  

Dosavadní ročníky akce byly vždy věnovány na podporu jihlavských dobročinných organizací. I letos tomu nebude jinak.

Adapta Jihlava, odlehčovací služba při Oblastní charitě Jihlava poskytuje podporu těm, kteří se starají a pečují o osoby se sníženou soběstačností z důvodu chronického onemocnění nebo zdravotního postižení. „Velmi si vážíme, že naše služba byla vybrána jako příjemce finančí podpory. Rádi bychom pořídili automobil, který bude sloužit našim uživatelům. Výslednou částkou budeme moci koupi automobilu dofinancovat,“ uvedla Jana Nagyová, vedoucí této sociální služby.

Přijďte na koncert, pomůžete
Foto: Z. Javůrková, K. Nosková

Na své si na tradičním festivalu přijdou všechny věkové kategorie. Děti do 12 let mají vstup zdarma a bude pro ně přichystán speciální program, o který se postará spolek Maják svítí pro vás, z. s.

Vstupné je 100 Kč. Hlavními partnery jsou město Jihlava a Pivovar Ježek.

Radka Běhalová

Comments are closed