Piano na ulici v Pelhřimově

Na mapě iniciativy „Piána na ulici“ se objeví nová tečka – Pelhřimov! I v Pelhřimově máte nyní možnost zahrát si na piano na ulici! Pelhřimovské piano pro vás připravila Hodina H a najdete ho u pelhřimovského Masarykova náměstí před Boutiquem Piccolo. Piano na ulici bude v Pelhřimově do konce září a věříme, že po zimě se objeví i v roce 2018.

Jak celá iniciativa vznikla? První piáno se na ulici dostalo během sousedské slavnosti v Krymské ulici. Před Cafe V lese ho spolu s pár křesly umístil zakladatel spolku Ondřej Kobza, aby tak dokreslil příjemnou atmosféru dne, kdy ulice patří lidem a ne autům. V létě 2013 se Ondřej rozhodl nápad rozšířit. Po chvíli jednání s úřady se piána objevila na pěti místech v Praze a zaujala nejen kolemjdoucí ale i média. Téměř okamžitě se na nás začali obracet zájemci z dalších měst, kterým jsme pomohli získat a instalovat vlastní nástroje. Dnes veřejná piana najdete na více než 50 místech po celé republice. Podívejte se do mapy, kde ve svém okolí najdete nejbližší nástroj. A nově i Pelhřimov!

Hodina h – #pianovpejru 1

piano v Pejru takhle při pátku 🙂 a slečna Julie zrovna slavila i narozeniny, vše nej! :)#hodinah #pelhrimov #pejr #pianovpejru #piananaulici #pianosonthestreet #verejnyprostor #publicspace #piano #music #hudba #hudbaprovsechny #musicforeveryone #happybdayjulca #vsenejjulce #cantwaitformore #tesimesenadalsi►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►piano in Pelhrimov on Friday 🙂 and young lady Julie was just celebrating birthday, happy bday! 🙂

Zveřejnil(a) Hodina H dne 25. srpen 2017

Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

Eva Havlíčková

Comments are closed