HLASUJTE PRO PROJEKTY NEZISKOVEK NA BURZE FILANTROPIE!

Letošní Burza filantropie v okrese Jihlava pokročila do další fáze svého harmonogramu. Právě v těchto dnech můžete hlasovat na webu www.burzafilantropie.cz pro přihlášené projekty neziskových organizací. Následně postoupí projekt s nejvíce obdrženými hlasy do „finále“  burzy, kde jej zástupce vítězné neziskovky bude  prezentovat donátorům a žádat o finanční, materiální nebo jinou podporu.

Smyslem burzy je spojování světů neziskovek, firem a veřejné správy, zapojena je však do ní prostřednictvím hlasování i veřejnost. „Hlasovat pro přihlášené projekty v okrese Jihlava je možné od 13. září od 12:00 do 20. září do 12:00. Věříme, že veřejnost této možnosti využije, navštíví náš web www.burzafilantropie.cz, a touto jednoduchou cestou podpoří svou oblíbenou neziskovku nebo projekt, který ji svou prospěšností zaujme nejvíce,“ vyzývá k zapojení do této dobročinné aktivity Ing. Zuzana Pěchotová, předsedkyně KOUSU, z.s., který za podpory Koalice nevládek Pardubicka,z.s. realizuje projekt Burza filantropie na Vysočině.

Další projekty neziskovek, které se budou prezentovat na „finále“ Burzy filantropie budou v interním hlasování vybírat donátoři ze zapojených firem.

Samotná Burza filantropie v okrese Jihlava proběhne 30. října. I na toto finále je veřejnost srdečně zvána. V případě zájmu kontaktujte Adélu Grossmannovou (grossmannova@kous.cz, 776 795 900).

Hlasovat pro projekty v okrese Jihlava můžete zde : http://www.burzafilantropie.cz/vysocina/burza-filantropie-2017/projekty-ostra-bf-jihlava-2017/

Pravidla hlasování: z jednoho e-mailu lze hlasovat pouze pro jeden projekt. Limit hlasů z jedné IP adresy (v případech, že se jedná o IP adresu sdílenou na pracovišti s dalšími lidmi) je stanoven na 10 hlasů/den.

Comments are closed