PŘIHLAŠOVÁNÍ PROJEKTŮ DO BURZY FILANTROPIE V JIHLAVĚ

Burza filantropie v Jihlavě odstartuje svůj druhý ročník. Od 15. ledna mohou přihlašovat své projekty neziskové organizace, které působí v okrese Jihlava a jejich projekt je taktéž realizován v tomto okrese. Projekty je možné přihlásit prostřednictvím elektronického formuláře a to nejpozději do 9.3.2018 do 23:59 hodin. 

Burza filantropie v Jihlavě byla prvně odstartována v roce 2017 KOUSem ve spolupráci s Koalicí nevládek Pardubicka a krajem Vysočina, kdy nejprve proběhla pilotní verze a na podzim následně ostrá verze. Smyslem burzy je setkání neziskových organizací se zástupci firem a veřejné správy, kteří mají možnost podpořit libovolným darem přihlášené projekty. 

V loňském roce v okrese Jihlava bylo v rámci 1. ročníku burzy podpořeno celkem 8 projektů v celkové výši 247.000,-Kč.

Neziskové organizace také budou mít možnost se zúčastnit semináře Jak napsat projekt do Burzy filantropie, který se bude konat dne 28. února 2018. Přínosem tohoto semináře je zejména získání zkušeností pro kvalitní napsání projektu, což samozřejmě zvyšuje pravděpodobnost postupu do ostrého finále. Lektory jsou zde předávány dlouholeté zkušenosti z Pardubického kraje, kde se Burza filantropie pořádá od roku 2011. V případě potřeby neziskovky je k dispozici fundraiserka Burzy filantropie Adéla Grossmannová, která po domluvě poskytne konzultaci. Kontaktovat ji můžete na grossmannova@kous.cz nebo na tel. 776 795 900. 

Comments are closed