Čokoládová hodina v roce 2018 na novém místě

Hodina H připravila letošní ročník Čokoládové hodiny s podtitulem „čokoláda pro zdraví i pro krásu“ a bude se konat na novém místě. Ve čtvrtek 15. února můžete zavítat do prostor Hotelové školy Pelhřimov na čokoládovou akci od 14 do 18 hodin.

Těšit se můžete na oblíbenou čokoládovou fontánu, výrobky Fair Bio, čokolády z celého světa, čokoládové pochoutky připravené seniorklubem alias “seňoritas klub” ze Seniorpointu Pelhřimov Hodiny H, lahodný horký polibek, čokoládovou kosmetiku a další čoko-záležitosti. K vidění bude výstava z projektu Za férovou čokoládu, která informuje o pracovních podmínkách na kakaových plantážích a výhodách fairtradové produkce. Zároveň uvidíte výtvory dětí pelhřimovských školek a škol, které se zapojily do čokoládového tvoření na papíře. Určitě i letos proběhne soutěž o nejlepší čoko-dobrotu.

Přímo na akci můžete potkat dobrovolníky z Francie, kteří přijeli do pelhřimovské Hodiny H na jeden měsíc na Evropskou dobrovolnou službu v rámci programu Erasmus+. Pět mladých lidí z Francie v průběhu svého pobytu pomáhá v Hodině H připravovat celou čokoládovou akci a zároveň také speciální “francouzský koutek”. Mimo jiné jezdí i do místních i okolních školek, škol, organizací, kde mají aktivity pro děti a mládež a zároveň poznávají Pelhřimov a náš Kraj Vysočina. Opravdu je na co se těšit, my se těšíme na vás!

Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

Comments are closed