PŘIHLAŠOVÁNÍ PROJEKTŮ DO BURZY FILANTROPIE V TŘEBÍČI

Burza filantropie na Vysočině odstartovala začátkem roku 2018 svůj druhý ročník a zároveň se rozšířila do okresu Třebíč. Od 27. února 2018 mohou přihlašovat své projekty neziskové organizace, které působí v okrese Třebíč a jejich projekt je taktéž realizován v tomto okrese. Projekty je možné přihlásit prostřednictvím elektornického formuláře a to nejpozději do 20. dubna 2018 do 23:59 hodin.

Burza filantropie v Jihlavě byla prvně odstartována v roce 2017 KOUSem ve spolupráci s Koalicí nevládek Pardubicka a Krajem Vysočina, kdy nejprve proběhla pilotní verze a na podzim následně ostrá verze. Smyslem burzy je setkání neziskových organizací se zástupci firem a veřejné správy, kteří mají možnost podpořit libovolným darem přihlášené projekty.

V loňském roce v okrese Jihlava bylo v rámci 1. ročníku burzy podpořeno celkem 8 projektů v celkové výši 247.000,-Kč.

Neziskové organizace z okresu Třebíč také budou mít možnost se zúčastnit semináře Jak napsat projekt do Burzy filantropie, který se bude konat dne 5. dubna 2018 v Třebíči. Přínosem tohoto semináře je zejména získání zkušeností pro kvalitní napsání projektu, což samozřemě zvyšuje pravděpodobnost postupu do ostrého finále. Lektory jsou zde předávány dlouholeté zkušenosti z Pardubického kraje, kde se Burza filantropie pořádá od roku 2011.

V případě nejasností nebo potřeby, je k dispozici fundraiserka a koordinátorka Burzy filantropie Adéla Grossmannová, která po domluvě poskytne konzultaci. Kontaktovat ji můžete na grossmannova@kous.cz nebo na tel. 776 795 900.

Comments are closed