HLASUJTE PRO PROJEKTY NEZISKOVEK NA BURZE FILANTROPIE

Letošní Burza filantropie v okrese Jihlava pokročila do další fáze svého harmonogramu. Právě v těchto dnech můžete hlasovat na webu www.burzafilantropie.cz pro přihlášené projekty neziskových organizací. Následně postoupí projekt s nejvíce obdrženými hlasy do „finále“ burzy, kde jej zástupce vítězné neziskovky bude prezentovat donátorům a žádat o finanční, materiální nebo jinou podporu.

Smyslem burzy je spojování světů neziskovek, firem a veřejné správy, zapojena je však do ní prostřednictvím hlasování i veřejnost. „Hlasovat pro přihlášené projekty v okrese Jihlava je možné od 22. března od 12:00 do 29. března do 12:00. Věříme, že veřejnost této možnosti využije, navštíví náš web, vybere si některý z 10 přihlášených projektů a touto jednoduchou cestou podpoří svou oblíbenou neziskovku nebo projekt, který ji svou prospěšností zaujme nejvíce,“ vyzývá k zapojení do této dobročinné aktivity Ing. Zuzana Pěchotová, předsedkyně KOUS Vysočina, z. s. , který za podpory Kraje Vysočina a Koalice nevládek Pardubicka, z.s. realizuje projekt Burza filantropie na Vysočině.

Další projekty neziskovek, které se budou prezentovat na „finále“ Burzy filantropie budou v interním hlasování vybírat donátoři ze zapojených firem. Samotná Burza filantropie v okrese Jihlava proběhne 13. června 2018 na Krajském úřadě v Jihlavě.

Hlasovat pro projekty v okrese Jihlava můžete zde: http://www.burzafilantropie.cz/vysocina/burza-filantropie-2018/projekty-bf-jihlava-2018/

V případě dotazů kontaktujte Adélu Grossmannovou (grossmannova@kous.cz, 776 795 900).

Comments are closed