První seniorská mini-olympiáda v Pelhřimově

Seniorpoint Pelhřimov Hodiny H pořádal první seniorskou mini-olympiádu v Pelhřimově ve spolupráci se SPŠ a SOU Pelhřimov. Šest různých týmů poměřilo své síly ve sportovně společenských disciplínách a za dobré nálady si všichni užili pohodové dopoledne.

Na oficiálním zahájení se sešlo celkem 6 pětičlenných družstev. Své zástupce vyslala Hodina H i pelhřimovská organizace SPCCH. Družstva dokonce doprovázeli fanoušci. Akci organizačně zajišťovali pracovníci Seniorpointu Pelhřimov Hodiny H, dobrovolníci na Evropské dobrovolné službě v rámci programu Erasmus+ v Hodině H a studenti ze SPŠ a SOU Pelhřimov.

První seniorská mini-olympiáda v Pelhřimově, Zdroj: Hodina H

Šipky, kuželky, hod na plechovky, slalom a stavění pyramidy z kelímků, to vše museli zvládnout jednotliví členové týmů s co největším počtem bodů či v co nejkratším čase. Hned po splnění jednotlivých disciplín organizátoři počítali, sčítali, vyhodnocovali a jednotlivé týmy se zatím fotily a měly čas na povídání a trochu odpočinku. V 11 hodin došlo k vyhlášení výsledků, kdy byly oceněny všechny zúčastněné týmy.

Diplomy a ceny předali zástupci Seniorpointu Pelhřimov a SPŠ SOU Pelhřimov a také samotní studenti. První místo obsadil tým „Holki“ z pelhřimovského Seniorpointu Hodiny H, druhé místo patří týmu OO SPCCH a třetí místo získal tým Motýlci také z pelhřimovského Seniorpointu Hodiny H. Nejlepším jednotlivcem se stala paní Šnoblová z vítězného týmu „Holki“. Všem moc gratulujeme a těšíme se na další ročník, protože se akce všem moc líbila.

První seniorská mini-olympiáda v Pelhřimově, Zdroj: Hodina H

Více informací o Hodině H najdete na www.hodinah.cz nebo přímo v jejím sídle v Hrnčířské ulici 111 v Pelhřimově.

Comments are closed